קבוצת גבאי

קבוצת גבאי היא אחת מחברות הבנייה הגדולות והוותיקות בישראל ונמנית יחד עם חברות הבנייה המובילות בענף הנדל"ן בישראל. קבוצת גבאי נוסדה בשנות השמונים על-ידי שמשון גבאי, המשמש כיו"ר הקבוצה וחרטה על דגלה את ערכי המשפחה והמצוינות.

קבוצת גבאי בעלת ניסיון עשיר ביזמות, בנייה ושיווק פרויקטים בענף הנדל"ן, אותם היא מובילה בהצלחה מקצועית לכל אורך הדרך. בשנים האחרונות המשיכה הקבוצה לגדול באמצעות פיתוח פרויקטים עצמאיים ובאמצעות רכישה של חברות בניה אחרות.

כיום, מנוהלת הקבוצה על ידי דור ההמשך של המשפחה המוביל את הקבוצה להצלחה ביזמות, בבנייה, בשיווק ובשירות, מתוך מחויבות ללקוחות הקבוצה ולשמירה על המוניטין המצוין של מפעל החיים המשפחתי.

לקבוצת גבאי סיווג קבלני ג-5 בענף 100 ותקן 9001:2015 ISO והיא מתפקדת הן כיזם והן כמבצע הפרויקט – מה שמבטיח ליווי צמוד לכל אורך חיי הפרויקט. קבוצת גבאי בונה ויוזמת נכון לתחילת שנת 2020 כ-1,200 יחידות דיור, הפרושות ב-14 פרויקטים ברחבי ישראל.

בנוסף, לקבוצה עוד עשרות פרויקטים הנמצאים בשלבי תכנון ובנייה מתקדמים הכוללים כ-7,300 יחידות דיור בתל אביב, רמת השרון, הוד השרון, מודיעין, נתניה, פתח תקווה, בת ים, רמת גן, אור יהודה, קריית אונו, רחובות, אשקלון, שדרות ועוד.

קבוצת גבאי נהנית מחוסן פיננסי גבוה, המבטיח בנייה איכותית ומקצועית תוך עמידה בלוחות זמנים ומתן שירות אישי ומסור לכל לקוח, תוך תכנון וייצור פרויקטים פורצי דרך, ושמירה על סטנדרטים של מצוינות.